Kasvatuspuu

- Teenused -

Seksuaalnõustamine

Nõustan erinevate seksuaalsete probleemide puhul igas vanuses inimesi, alates lastest ja lõpetades eakatega. Seksuaalelu on tähtsas rollis enamuse inimeste elus. Rahuldust pakkuvat seksuaalelu elavad inimesed on õnnelikumad ja õnnelikes peredes kasvavad omakorda õnnelikumad lapsed.

forest, foliage, autumn-6631518.jpg
teacher, learning, school-4784916.jpg

Seksuaalkasvatus

Seksuaalkasvatus on erapooletu, eale ja arengutasemele vastav õpetus ja toetab lapse normaalset arengut. Lapse inimõigus on saada seksuaalkasvatust alates juba eelkoolieast peale.

Koolitused

Pakun seksuaalkasvatuse alast koolitust järgnevatele sihtgruppidele:

● Lasteaiad
● Koolid
● Füüsilise puudega inimesed

● Intellektipuudega inimesed ja nendega töötav personal

lecture hall, auditorium, seats-347316.jpg
seksuaalnõustmine, Rita Holm, tõlkimine

Tõlkimine

Aitan meeleldi suuliste ja kirjalike tõlgetega eesti-soome-eesti. Alustasin enda tõlkija karjääri juba 90-ndatel. Olen olnud tõlgiks nii Eesti kui Soome turismi ja ehitusfirmades ja praegu teen koostööd erinevate Soome tõlkebüroodega.

Tõlgitud tööd

Eesti-Soome

● "100 ideaa opettajalle" - Kristi Lõbu
● Lisaks olen tõlkinud vägivalla ja seksuaalvägivalla alaste koolituste slaide soome keelest eesti keelde. (Tukinainen Ry, Delfins Ry, Maria Akademia).
● Suulisena tõlgina olen töötanud Soome reisibproo Matka Maailma tõlgina (soome-eesti-soome) ja Soome ehitusfirmade (SRV, ABB, SKANSKA, Tekmanni) tõlgina (soome-vene-soome).
● Viimased 10 aastat olen teinud suulisi tõlkeid mitmetele soome tõlkebüroodele: Kouvolan Tulkkauspalvelu, Oulan Tulkkauspalvelu jm.

Soome-Eesti

● "Suur O. Orgasmi teejuht" - Marja Kihlström
● "Annabeli oma enda naba" - Raisa Cacciatore, Susanne Ingman-Friberg
● Ilmumas: Satu Hyttinen "Unistused ja ihad" - jutukesi seksuaalsusest lihtsas keeles, mille tõlkisin koostöös Kai Pardiga